about titan builders photo

АКЮРЕК ТЕХНОЛОДЖИ

Акюрек Макіна А.Ш. з 1973 року виробляє обладнання для післязбиральної обробки зерна, бобових, насіння і олійних культур.

Наші машини здатні відокремлювати непродуктові матеріали, такі як пил, камінь, грунт, солома, скло та інші матеріали, які змішуються з продуктом під час і відразу після збору врожаю сухих овочів в зернових, бобових, насіннэвих і олійних культур, а також менший за розміром продукт, менш вирощені, зламані, дикі насіння, обладнання також може видаляти такі речовини, як пошкоджене насіння або насіння інших сільськогосподарських культур.
Цей процес розділення проводиться з урахуванням ширини, довжини та висоти врожаю, а також підвищення якості очищення та класифікації продукції, беручи до уваги масу та колір продукту.

Машини, які ми виробляємо, можуть бути адаптовані до різної потужності та відповідно до продукту, який бажано очистити, вони мають варіанти, придатні для будь-якого бюджету та плану, як механічні, так і керовані комп’ютером.

У цьому процесі очищення, сортування, класифікації та упаковки воно планується та розробляється відповідно до запитів наших клієнтів. Перш ніж щось рекомендувати щодо обладнання чи системи, ми вважаємо, що важливо чітко зрозуміти мету та вимоги замовника.
Ми пропонуємо своїм клієнтам дуже якісні та спеціальні пропозиції в рамках послуг: спочатку ми уважно вислуховуємо стурбованість та проблеми наших клієнтів, потім гарантуємо, що вони отримують вигоду від нашого швидкого, ефективного та надійного досвіду обслуговування в усьому світі.
Врахування поточних вимог та міркувань для майбутнього розширення дозволяє точно оцінити, щоб наші клієнти могли отримати розумний бюджет та прибуток.
Нашим першочерговим завданням є задоволеність споживачів. З великим акцентом на довготривалому партнерстві, ми готові служити нашому діловому партнеру, окрім будівництва об'єктів та продажу техніки. ТОВ "Акюрек Кардешлер" ., Ми продовжуємо бути з вами у контролі та обслуговуванні ваших інвестицій, виробничої системи після продажу. Ми пропонуємо цілий світ - послуги з постачання запасних частин, реконструкції верстатів, технічного обслуговування, аналізу, консалтингу та навчання.

Надійний партнер ... Наші клієнти можуть покластися на нас та наші послуги. Ми знаємо, як видатне обслуговування клієнтів може зробити різницю між одноразовою співпрацею та стійким партнерством. Хороший сервіс завжди вигідний і вигідний в довгостроковій перспективі - як для наших клієнтів, так і для нас ...

Наші довгострокові партнери швидко ростуть на світовому ринку, будь ласка, запитайте наш список рекомендацій, щоб мати можливість зв'язатися з нашим партнером у вашому районі.Наше партнерство на національному ринку продовжується з тисячами компаній та приватних осіб, яким близько сорока років, і Туреччина до Міністерства сільського господарства прогресує, постачаючи велику кількість насіннєвих рослин.

Дякуємо за інтерес до нашого закладу та наших продуктів. Ми бажаємо вам продуктивної роботи з бажанням спільно працювати над вашими проектами.