вы здесь: Главная страница / Оборудование / КАЛИБРЛАШ УСКУНАЛАРИ / Циліндрична Решітна сортувальна машина CLS 90x500

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

Циліндрична Решітна сортувальна машина CLS 90x500

код продукта: CS 300 / 500 / 700

За допомогою постійної циркуляції продукту і виникає відцентрована сила кожне ядро стикається з перфорацією сита, що дозволяє виконувати операції сортування з високою точністю. Поодинокі циліндри, виконані у вигляді самонесучих сталевих конструкцій, можуть об'єднуватися в різні конфігурації за допомогою простої модульної системи, завжди використовує тільки один приводний двигун (енергозберігаючий) з з'єднанням ланцюгового приводу з поодинокими циліндрами. Максимум 3 циліндра можуть бути встановлені один над одним. Таким чином, може бути виконаний величезний спектр цілей сортування.

Коробка виявлення
Блок використовується для виявлення продукту, що потрапляє через верхній просіюючий циліндр, щоб він не потрапив в нижній циліндр, для того щоб обійти наступний циліндр.

Вібраційний блок
Вібраційний блок використовується для подачі продукту, що падає через верхній гуркіт, в отвір наступного циліндра.
При розташуванні в якості найнижчій одиниці він збирає все наскрізні отвори і переносить їх у відвідну трубу.


       
Whatsapp Contact

Сортувальне сито
На типах CS300 і CS5O0 це одноступінчате натискаюче сортувальне сито.
Тип CS7D0 має 3 сегменти сита, які прикріплені до опорних дисків.

Набір сит
Набір сит вміщує сортувальне сито
Розвантажувальний бункер
Він незмінно розташовується як найнижча складання устаткування, він призначений тільки для збору наскрізних проходів і хвостів в жолобах, звідки вони відводяться через відповідний трубопровід.

ФУНКЦІЇ
- Привід може бути оснащений фіксованою або змінною швидкістю (за допомогою частотного перетворювача або механічного редуктора швидкості).
- Постійне очищення сита для запобігання закупорки отворів сита (як альтернатива може бути встановлено додаткове ручне систему очищення або щіткові валики).
- Регульований кут нахилу сита для регулювання пропускної здатності. (Плавно регулюється від 0 до 2,5 °)
- Проста заміна сит

Паралельна робота
Потік направляється до окремих вхідних каналах кожного окремого циліндра, тому вони отримують частину потоку зерна одночасно. Продукт більшого розміру вивантажується в кінці кожного циліндра. Невідповідний продукт направляється через коробку виявлення, щоб обійти наступний циліндр.

Серія операцій
Продукт, який потрапляє через верхній грохотний циліндр, подається на вхід наступного циліндра за допомогою вібруючого жолоби.
Негабаритний продукт вивантажується в кінці кожного циліндра.