вы здесь: Главная страница / Оборудование / Решетные Очистительные Машины Серии Akyurek / Очиститель тонкой очистки (семенной)

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

Очиститель тонкой очистки (семенной)

код продукта: O.TEM-004

Функція: Дві машини в одній - ліва і права сторони-виконує одну і ту ж задачу, коли досягається велика продуктивність.

Це багатофункціональна установка з пристроєм попереднього очищення і сортування. Вона здатна очищати майже всі види насіння, зернових і сушених бобових культур. Легкі домішки поглинаються аспіратором. Є чотири просіюючих піддона і чотири сита. Може класифікувати продукт за двома або трьома (з повітряним ситом) різним сортам. Представлено дві моделі; стандартного і мобільного типів.

Принцип роботи:
Ліва сторона машини

Продукт подається в сито з допомогою підйомної годівниці. Кожне сито має певні розміри отворів для домішок, більших чи менших, ніж культура. Просіювальні піддони нахиляються вниз, де сировина переміщається, під час вібрацій просіюючих піддонів, домішки відпадають від перфораций сита. Для відділення соломи, стружки, лушпиння і т. Д., Продукт потрапляє в зону поглинання. Аспіратор має п'ять регульованих всмоктуючих отворів, де сировина піддається повітряної очищення п'ять разів. Після очисної процедури сировина потрапляє в сортувальний піддон. Продукт може бути розділений повітряним ситом, максимум надвоє або натроє, ексцентрична система найкращим чином аналізує продукт. Система очищення під ситом має щіточки, що рухаються вперед і назад, тому ризику блокування сита не виникає. Права частина машини виконує той же принцип роботи, що і права сторона. Машина має два виходи.


       
Whatsapp Contact

Продукт подається на ліву і праву сторону машини;

1 Перша частина машини призначена для попереднього очищення - скальпування (очищення продукту від великих і малих забруднень)
2 друга частина машини використовується для ретельного очищення; (Повітряний скринінг на наявність домішок в продуктах) і в той же час для альтернативного сортування
3 останнє очищувальне сито машини призначене для сортування або скальпування над 2-м рівнем і нижче 3-го, як показано на схемі.
Ліва сторона машини виконує ті ж функції, якщо сита однакові, як показано вище.
Вищевказане опис може відрізнятися в залежності від продукту і призначення.
Багатофункціональний очищувач з сортувальними блоками.
Ідеальна машина для всіх видів зернових, насіння і сухих бобових культур для попереднього і ретельного очищення.