вы здесь: Главная страница / Оборудование / Решетные Очистительные Машины Серии Akyurek / Оптимальна Комбінована зерноочисна та сортувальна машина C.O.MAC-003

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

Оптимальна Комбінована зерноочисна та сортувальна машина C.O.MAC-003

код продукта: O.TEM-003

Це багатофункціональна машина з ретельним очищенням і сортувальню установкою. Вона здатна очищати майже всі види насіння, зернових, а також сушених бобових культур і овочів. Легкі домішки поглинаються двома аспіраторами. Є шість просіюючих піддонів і шість сит. Може класифікувати продукт за трьома різними сортами. Представлено дві моделі; стандартного і мобільного типів.


Принцип роботи: Продукт подається в сито з допомогою підйомної годівниці. Кожне сито має певні розміри отворів для домішок, більших чи менших, ніж культура. Просіювальні піддони нахиляються вниз, де сировина переміщається, під час вібрацій просеивающих піддонів, домішки відпадають від перфорацій сита.
 


Оптимальна Комбінована зерноочисна та сортувальна машина C.O.MAC-003 Video

       
Whatsapp Contact

Для відділення соломи, стружки, лушпиння і т. Д., Продукт потрапляє в зону поглинання. Аспіратор має п'ять регульованих всмоктуючих отворів, де сировина піддається повітряної очищення п'ять разів. Після очисної процедури сировина потрапляє до другої секції. Аналогічна чистка може бути проведена за потребою 1-скальпування, 2-очищення, 3-повітряна чистка. Або 1-ий і 2-ий просіюючі піддони можуть призначатися для сортування очищених продуктів і для повторного сортування продуктів.
Система очищення під ситом має щіточки, що рухаються вперед і назад, тому ризику блокування сита не виникає.

1 перша частина машини призначена для попереднього очищення - скальпування і очищення (очищення продукту від великих і малих забруднень).

2 частина машини використовується для ретельного очищення аж до п'яти разів за один процес; (Повітряне очищення від домішок в продуктах) і в той же час для альтернативного сортування.

3 частина машини (два сита) друге попереднє очищення; скальпування і очищення (очищення продукту від великих і малих забруднень). В якості альтернативи -- очисний просюючий піддон може використовуватися для сортування (1).

4 частина машини призначена для ретельного очищення / сортування; інша повітряне очищення до п'яти разів на одному процесі (для очищення продукту від легких домішок) в той же час очищення або сортування отриманих продуктів за розміром (схема нижче).