вы здесь: Главная страница / Оборудование / Решетные Очистительные Машины Серии Akyurek / Модульна Комбінована зерноочисна та сортувальна машина C.O.MAC-002

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

Модульна Комбінована зерноочисна та сортувальна машина C.O.MAC-002

код продукта: O.TEM-002

Принцип роботи:
Продукт подається в сито з допомогою підйомної годівниці. Кожне сито має певні розміри отворів для домішок, більше або менше, ніж культура. Просіювальні піддони нахиляються вниз, де сировина переміщається, під час вібрацій просіювачих піддонів, домішки відпадають від перфораций сита.


Для відділення соломи, стружки, лушпиння і т. Д. Продукт потрапляє в зону поглинання. Аспіратор має п'ять регульованих всмоктуючих отворів, де сировина піддається повітряної очищення п'ять разів. Після очисної процедури сировина потрапляє в сортувальний піддон, через середній підйомник, який є другим в даній машині. Продукт може бути розділений повітряним ситом, максимум на п'ять, ексцентрична система найкращим чином аналізує продукт. Система очищення під ситом має щіточки, що рухаються вперед і назад, тому ризику блокування сита не виникає.
 


       
Whatsapp Contact

1. Секція попереднього чищення:
Перша частина машини призначена для попереднього очищення - скальпування і очищення (очищення продукту від великих і малих забруднень).

2 Секція ретельного очищення:
Друга частина машини використовується для ретельного очищення, повітряної очистки аж до п'яти разів за один процес (очищення від домішок в продуктах) очистка одночасна.

3 Сортувальна секція:
Третя частина машини для сортування, чотири сортувальних сита призначені для чотирьох сортувальників. Багатофункціональна Модульна Очисна Машина з сортувальних можливостями ідеальна для очищення від різноманітних жуків, сушени бобових, нуту і гороху, які потребують сортування для оцінювання на ринку. Максимальний аналіз з Akyurek інтенсивної очисної перфорацією.