вы здесь: Главная страница / Оборудование / Решетные Очистительные Машины Серии Akyurek / Комбінований Очисник & КАЛІБРУВАЛЬНИК O.MAC-001

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

Комбінований Очисник & КАЛІБРУВАЛЬНИК O.MAC-001

код продукта: O.TEM-001

Функція:
Комбінований очищувач з шістьма ситовими верстатами - багатофункціональна машина попереднього, інтенсивного очищення і калібрування. Легкі домішки і домішки поділяються аспіраторами. У машині п'ять ситових човнів і шість сит. Машина може відокремити великі домішки, дрібні домішки, розколоті або зламані насіння і може класифікувати партії насіння в чотирьох різних сортах.


Принцип роботи:
Насіння подається в ситові човна через живильний елеватор. Кожен ситовий човен має розміри отворів для домішок / забруднення великих, ніж насіння, або менше насіння.
Ситові човна нахиляються вниз, де посіви переміщаються, поки ситові катера вібрують, а домішки падають через перфорації сита.
 


       
Whatsapp Contact

Щоб відокремити солому, стружки, лусочок і т. Д. Продукт проходить під кімнатою Всмоктувачі. У кімнаті аспиратора є п'ять регульованих всмоктуючих вводів, де урожай піддається очищенню повітря п'ять разів. Після операції очищенний продукт переноситься на сортувальні човна через середній елеватор, який є другим елеватором в машині. Продукт можна розсортувати максимум до 4; ексцентрічна система отримує найкращий аналіз насіння. Система очищення під ситом має кисті, рухомі вперед і назад, тому немає небезпеки блокування сита.

1-Попереднє Очищення:
Перша частина машини (решітний стан з двома решетами) призначена для попереднього очищення: видалення лушпиння (шкірки) і відсіювання (очищення продукту від великих і дрібних домішок).

2 Тонке Очищення:
друга частина машини призначена для тонкої очистки: продукт проходить очистку повітрям п'ять разів за один процес (для того щоб очистити від легких і дрібних домішок), в той же час відбувається поділ колотих насіння від оброблюваного продукту або поділ на фракції.

3-Калібрування:
Третя частина машини призначена для поділу на 4 фракції оброблюваного продукту за допомогою трьох решітних верстатів. Решета з тисненими отворами дозволяють отримати максимальний аналіз. Комбінований очищувач призначений для очищення і калібрування зернових, зернобобових, круп'яних, олійних і технічних культур