вы здесь: Главная страница / Оборудование / УРУҒНИ ДАВОЛАШ УСКУНАЛАРИ / zобробки насіння 022

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

zобробки насіння 022

код продукта: LIQUID-022

Машина для обробки насіння Akyurek STL Liquid 022, використовується для безперервної вологою хімічної обробки культур, таких як: зерно, кукурудза, бобові і так далі. Всі рідинні аплікатори, виготовлені з нержавіючої сталі, використовуються для дбайливого покриття і очищення культур інсектицидами, фунгіцидами, мікроелементами і інокулянтів за найвищими стандартами. Інтегровані сучасні системи управління найвищої якості забезпечують високу гнучкість, безпеку і моніторинг процесу, а також документацію. Повністю автоматизовані операції відповідно до раніше встановлених формулами, процес інтерактивної передачі даних, документація по партіях і замовленнями, а також форма адміністрування, що гарантує високі стандарти якості виробництва при обробці продукції широкого спектру. Крім застосування хімікатів до насіння, ця машина може бути використана для нанесення води або масла на сочевицю, рис, пшеницю, булгур і для інших процесів обробки.


       
Whatsapp Contact

Переваги:
-Тривалість і надійний робочий процес.
-Простота в роботі і в управлінні.
-Чітке дозування рідини для обробки насіння і запобігання неправильної обробки завдяки вбудованим автоматичним контрольних пристроїв.
-Гомогенізація завдяки ретельному розпорошення кошти для обробки насіння розпилювальним диском і ефективне змішування у допоміжному змішувальному пристрої.


Будова:
Машина для хімічної обробки насіння складається з вхідного отвору, камери для хімічної обробки насіння з диском розподільним і розпилювальних диском, дозуючого пристрою з насосом і допоміжним пристроєм змішувача. Привід управляється мотором-редуктором. Машина для обробки насіння конструктор з сенсорною панеллю.


Стандартне обладнання:
-Основний корпус виготовлений із сталевих листів
-Камера для хімічної обробки насіння з вхідним отвором
-Дозірующее пристрій з насосом
-Система управління з сенсорною панеллю і програмним забезпеченням
-Допоміжні змішувальне пристрій, пов'язане з аспірацією
-Датчики приводних двигунів для контролю і управління