вы здесь: Главная страница / Оборудование / / МАШИНА ПОПЕРЕДНЬОЇ ОЧИСТКИ VEGA

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

МАШИНА ПОПЕРЕДНЬОЇ ОЧИСТКИ VEGA

код продукта:

Більше 40 років компанія Akyurek була постійним представництвом в розробці, проектуванні і виробництві очисних і сортувальних машин. Протягом десятиліть ми мали значний вплив на технічний стандарт цих систем. Коли мова йде про системи збору врожаю, а також системах попереднього і основного очищення зернових, кукурудзи, олійних культур, бобових, солоду, рису, кави і соєвих бобів, широке коло користувачів покладається на технології компанії Akyurek.


       
Whatsapp Contact

Наші високопродуктивні машини використовуються в основному в

* Операції по попередньому очищенні доставки і прийому врожаю.

* Млини і солодовні

* Силоси і складські приміщення

* Заводи з переробки насіння

Заводи з переробки насіння

 

Ці типи машин, хоча і сильно відрізняються один від одного, мають одну важливу спільну рису: Будь-який, хто вибере одну з чистячих і сортувальних машин серії VEGA, отримає тисячу разів перевірену технологію очищення зерен зернових,

олійних і бобових культур, а також для переробки пивоварного ячменю, солоду і насіння. І перевірена система з класифікацією повітря на вході і високоінтенсивних вертикальним просіюванням на виході. Ці системи очищення щодня піддаються випробуванням незліченною кількістю компаній по всьому світу.

З самого початку очіщувальні машини були одним з основних продуктів Akyurek.

В ході критичного діалогу з нашими клієнтами і партнерами ми постійно отримуємо і реалізуємо запити і пропозиції і реагуємо на запити ринку цілеспрямованими розробками.

Логічний результат: сучасні засоби для чищення машини серії VEGA, які не залишають бажати кращого завдяки своїм функціональним деталям і цілісним, індивідуальним концепціям. Якість проявляється в ряді характеристик, наприклад:

* Новітні технології, засновані на багаторічному досвіді розробки високоякісних очисних машин для обмолоту.

* Подвійне всмоктування завдяки вертикальним ситам на вході і виході, для високоінтенсивної, економічною і екологічно чистого очищення за рахунок відділення повітря від дрібних частинок.

* Висока погодинна продуктивність завдяки великій площі екрану навіть для дуже забруднених або вологих продуктів

* Економічне рішення для обробки одного або двох різних видів продукції без необхідності зміни сита.

* Оптимізована адаптованість системи до очищенню продукту завдяки регулюванню обсягу повітря - або дистанційно, або безпосередньо «вручну»

* Мінімальне обслуговування завдяки оптимізованої конструкції і використанню високоякісних компонентів

Застосування і характеристики

Очисні машини серій VEGA 22A, VEGA 222A і VEGA 333A - це перевірені в усьому світі універсальні очисні машини для одиночного або подвійного сортування продукту без необхідності заміни сита. Вони були розроблені спеціально для роботи з такими складними продуктами, як, наприклад, ріпак і використовуються в основному в силосах та переробних заводах, а також на складах і солодовнях.

Основні особливості

* Економічна і високоефективна система очищення завдяки дворазовому використання всмоктуваного повітря

* Висока продуктивність завдяки перевіреної часом системи просіювання з круговими коливальними рухами Очищення і сортування через грубозернисті сита і сортування на 4 фракції:

1-й сорт = очищені товари

2-й сорт = дрібне зерно Відходи = великі частки

Збір на вході і виході = легкі частинки

* Висока експлуатаційна надійність завдяки сіток з перфорованими металевими пластинами на міцній сталевій рамі і перевіреної часом системи очищення гумових кульок

* Зручне регулювання витрати повітря для оптимального налаштування машини для відповідного продукту

* Висока щільність екрану в невеликому просторі

* Низьке споживання енергії