вы здесь: Главная страница / Оборудование / УРУҒНИ ДАВОЛАШ УСКУНАЛАРИ / Обробка насіння барабанним методом

техническая спецификация

Catalog
Catalog

   

Обробка насіння барабанним методом

код продукта: DST

Базова система обробки серії DST призначена для безперервного нанесення одного або декількох продуктів одночасно на заздалегідь певні кількості насіння, які визначаються шляхом калібрування.

Принцип дії

Насіння надходить в об'ємний живильник. Кожен відсік об'ємного пристрою подачі має однаковий обсяг або однакову ємність. Швидкість колеса, помножена на число оборотів в хвилину, визначає обсяг насіння, обробленого в хвилину. Насоси, які направляють рідкі продукти до розпилювачів повітря, запрограмовані і потім відкалібровані для подачі певної кількості рідини в хвилину. Потім насіння і рідина працюють в гармонії, поки системи не будуть перекаліброванні для нових швидкостей. Насіння перетинає розпорошену хмару рідкого продукту в рівномірної круглої завісі над дисперсійним конусом. Рівномірний розподіл при нанесенні гарантує по-справжньому однорідну суміш насіння і рідини, що дозволяє отримати високоякісне покриття. Це забезпечує посадку життєздатних насіння і досягнення високих показників еффектівності.Смесітельний барабан приводиться в рух двигуном плавного пуску зі змінною швидкістю. Кут нахилу барабана можна регулювати. Дана умова, в поєднанні з регульованими витратами насіння і рідини забезпечує максимальну гнучкість і допомагає забезпечити повністю герметизований процес висихання насіння, досить сухий для негайної упаковки в мішки, але не створює проблем з утворенням пилу.


       
Whatsapp Contact

Насіння зазвичай доставляються в систему обробки через підйомну або автоматичну транспортну систему в бункері для попереднього зберігання. Насіння зазвичай вивантажуються в резервуар або в транспортний пристрій для вивезення після обробки.