вы здесь: Главная страница / Оборудование / СУПЕР ИНТЕНСИВ ТОЗАЛАШ / МОЛОТКОВИЙ МЛИН HM-1000

техническая спецификация

МОЛОТКОВИЙ МЛИН HM-1000

код продукта: HM-1000

Akyurek Technology - провідний виробник обладнання для переробки зерна.
Молоткові млини Akyurek подрібнюють різні продукти від зерна і до і лушпиння, від пивоварної сировини до комбікормів і виробляють високоякісну продукцію тонкого подрібнення для фільтрації маси.
Молотковий млин Akyurek HMAK функціонує, як млин тонкого помелу в харчовій промисловості або на комбікормових заводах, як млин для ретельного подрібнення для виробництва комбікормів, біомаси та борошномельної промисловості.


Ефективне і потужне зменшення розміру завдяки оптимізованому дизайну.
Максимальний контакт матеріалу для чіткого ефективного зменшення розміру досягається завдяки оптимальному розташуванню молотка HMAK і оптимальної швидкості удару. Оптимальне виявлення подрібнених частинок досягається завдяки складній конструкції сита, що знижує енергоспоживання. Максимальна продуктивність досягається за рахунок потужного двигуна потужністю до 250 кВт.


       
Whatsapp Contact

Економте час завдяки швидкої і легкої заміни сита і молотка.
Легкий доступ до сит завдяки сучасному дизайну дверцята. Не потрібно ніяких інструментів для заміни сит. Швидкий і легкий доступ до молотків за допомогою механізму блокування решітки.


Можливість виробляти широкий діапазон розмірів крупинок.
Обсяг щільності матеріалу близько 0,2 до 0,8 кг / дм3, а вологість до 15% для тонкого помелу. Молоткова млин HMAK оснащена дрібними ситами для частинок розміром від 0,3 до 1,5 мм. Обсяг щільності матеріалу повинен складати від 0,2 до 0,8 кг / дм3, з вологістю до 15% для шліфування. Молоткова млин HMAK забезпечена ситами з круглими отворами для частинок розміром від 1,5 до 8,0 мм.