вы здесь: Главная страница / Оборудование / Решетные Очистительные Машины Серии Akyurek / Вібраційний Попередній Сепаратор C.SAS -013

техническая спецификация

Datasheet
Datasheet

   

Вібраційний Попередній Сепаратор C.SAS -013

код продукта: C.SAS.013

Сучасний дизайн вібраційного ситового сепаратора дозволяє досягти високоякісного очищення на великих потужностях, маючи невеликі габаритні розміри і низьке енергоспоживання. Він використовується для відділення домішок великогабаритних і нижніх фракцій з гранульованих матеріалів.


Вібраційний Попередній Сепаратор C.SAS -013 Video

Вібраційний Попередній Сепаратор C.SAS -013 Flickr Album

       
Whatsapp Contact

Експлуатація Продукт подається на станцію за допомогою поставляється конвеєрного встаткування, а потім переміщуються в передню частину сітчастого кошика, де пристрій розподілу зерна розподіляє зерно по всій ширині сита. Зворотно-поступальний рух, викликане вібраційними двигунами, переміщує матеріал вниз по поверхні екрану і в той же час ефективно направляє зерно у вертикальне положення, щоб пройти через перфоровані екрани.

Akyurek C.SAS-013 був спроектований таким чином, щоб шток рухався повільніше вниз по ситі до випускного / високому кінця, ніж до впускного / головного кінця. Це призводить до того, що на решітці затримується верталірующій запас, покращуючи розподіл запасів і збільшуючи ємність сита.

На першій ситової палубі відокремлюються і витісняються домішки, більші, ніж зерно. Проходи від першої гратчастої палуби переходять на другу ґратчасту палубу, де відокремлюються домішки, менші зернових зерен.