вы здесь: Главная страница / Оборудование / УРУҒНИ ДАВОЛАШ УСКУНАЛАРИ / Машины для нанесения покрытий на семена

техническая спецификация

Машины для нанесения покрытий на семена

код продукта: ASBC50

Установка типу ASBC 50 для нанесення обробки на насіння

Установка Akyurek для нанесення обробки на насіння - це повністю автоматична машина для обприскування насіння, розроблена для потокової обробки насіння. Оператор регулює всі необхідні параметри за допомогою дисплея. Вага, частота обертання валу, час дозування рідких розчинів і т.д. Після запуску машини для нанесення покриття, насіння зважуються внутрішнім ваговим дозатором з використанням електронної вагової осередки. Попередньо зважені насіння автоматично потрапляють в змішувальну камеру.

Налаштування дозування різних рідких розчинів виробляються відповідно до налаштувань оператора. PLC контролює процес посіву, який є ключовим у даному процесі. Повторювана робота обробки в даному режимі гарантується для кожної обробки. Вся установка готова до роботи, потрібно лише підключення основного джерела живлення і підключення подачі стисненого повітря.


       
Whatsapp Contact

У ASBC 50 також є роз'єм для підключення існуючої системи вентиляції, дана система вентиляції повинна поставлятися локально або може використовуватися окремий екстрактор. Пристосування для регулювання дозування рідких розчинів повинні бути з'єднані з баком з хімікатами за допомогою гнучких шлангів.

Відомо, що насіння є початковим, базовим етапом росту рослин. Поки немає хорошого насіння, незалежно від того, наскільки поліпшені умови вирощування і змісту, неможливо підвищити врожайність і якість до бажаного рівня. З одного боку це і є причиною, розробки селекційного методу в основному спрямованого на поліпшення сортів, підвищення врожайності і якості, а також прикладання зусиль для використання насіння найкращим чином. Одним з поширених способів, що використовуються для цього, є метод покриття насіння.

Машина для покриття насіння ASBC 50 покриває насіння рідкими і порошковими добавками, утворюючи захисну оболонку у зовнішній зоні. У верхній частині використовуються пристрій для зважування продукту, пристрій подачі порошкової добавки, прозора трубка пристрою подачі рідкого добавки і обертається перпендикулярно осі столик, який працює знизу на електроживленні. За цими операціями можна легко спостерігати і контролювати їх за допомогою засобів панелі управління і вагових індикаторів.

Зважування: подача потоку за допомогою великих клапанів (ковзання) з використанням електронного датчика (з функцією ручного подавання) Дозування рідин: скляні циліндри, насоси та витратоміри, а також системи вимірювання маси.

Порошкові підживлення: додаткове обладнання
За допомогою системи швидкого наповнення сировини, заповнивши чашу терезів, вивантажується на обертовий столик в нижній частині машини. Відповідно до зазначеного порядку до суміші додають порошкову добавку і рідкі добавки, після чого вони піддаються обертального руху у напрямку обертання крутиться столика. Після закінчення процесу перемішування, зливний клапан відкривається за допомогою повітряних поршнів, і за рахунок прискорення змішаний продукт виводяться з корпусу, завдяки власній відцентрової сили, проходять через випускну камеру.